VARNÝ SYSTÉM BORA

Bora Basic
Zo silnej dvojice – pozostávajúcej z vysokovýkonnej varnej dosky a účinného digestora – je vytvorená atraktivná jednotka. Svetová novinka s atraktívnym pomerom ceny a výkonu konečne odzvoní koniec konvenčným kuchynským digestorom. Pretože vďaka BORA Basic príjde teraz výhodám BORA na chuť každý – je to vydarený vstup do vysoko hodnotnej kuchyne. Zvláštnu hodnotu kompaktnej jednotky dokladá tiež výkonná elektronika s jednoduchou obsluhou, vyvinutá spoločnosťou BORA. Systém BORA Basic sa zabuduje do každej kuchyne za pár minut a je okamžite pripravený do prevádzky.

Bora Classic
Ten, kto má jasné predstavy o kvalite, designe a technike, si môže prostredníctvom sortimentu výrobkov BORA Classic splniť svoje tajné sny o varení a kuchyni. Jednotlivé moduly se začlenia do designu kuchyne esteticky jedinečným spôsobom, nech už zvolíte povrchovú alebo plošne zarovnanú inštaláciu. S výbavou šikovného dotykového ovládania podtrhne BORA Classic modernú kuchyňu – absolútne vzdialenú od všedného priemeru. Systém vyznamenaný prestížnou cenou Red Dot Product Design Award presvedčí efektívnym digestorom, šiestimi atraktívnymi varnými doskami a originálnym príslušenstvom.
Bora Professional
Pomocou BORA Professional budete variť ako naozajstný profesionál: veľký výber varných dosiek s väčšou rozmerovou hĺbkou a maximálnou výkonnosťou Vám otvorí viac možností v ambicióznej kuchyni. Teraz môžete bez problémov pracovať súčasne s dvoma veľkými panvicami alebo hrncami za sebou. Výkon varných dosiek si regulujete pomocou masívnych otočných ovládačov z nerezovej ocele. Tepan – gril z nerezovej ocele – má také veľkorysé rozmery a takú silu, že je na ňom možné piecť až osem steakov naraz! Varné dosky BORA Professional sú na trhu s domácimi spotrebičmi jediné s takouto extra hĺbkou.
AKO TO FUNGUJE?